Hakkımızda

Hakkımızda

Her projeye özelleştirilmiş çözümler üretiyoruz.

View Presentation
3:22

Firmamız 2017 yılında faaliyete geçmiş bulunmaktadır. CNC makineler üzerinde 15 yıllık elektronik ve mekanik tecrübemiz ile özel sektörde marka model ayırt etmeden özellikle Avrupa menşei makinalara özel servis desteği vermekteyiz. 2019 yılında EDEL Werkzeugmaschinen ALMANYA ile yaptığımız anlaşma ile Türkiye satış bayiliğini alarak sıfır makina satışlarına da başlamış bulunmaktayız.

Bu bağlamda çok ciddi üretici firmalardan referanslarımız vardır. Amacımız hızlı çözüm bulmak ve arızalarda
maliyeti minimuma indirmektir. Mümkün olduğunca hasar gören parçalar üzerinde tamir odaklı çalışmaktayız. Yurtdışından alınan ikinci el makinaların yerinden sökülmesi ve yeni yerine kurulmasını anahtar teslim olarak yürütmekteyiz. İkinci el makinalarda satış öncesi infeksiyon yapıp makinenin mekanik ve elektronik durumunu raporlama işlemi yapmaktayız.

NEDEN BİZ?

PROFESYONELİZ

Mühendislerimiz yurtdışından alınan ikinci el makinaların yerinden sökülmesi ve yeni yerine kurulmasını anahtar teslim olarak yürütmekteyiz. İkinci el makinalarda satış öncesi inspeksiyon yapıp makinenin mekanik ve elektronik durumunu raporlama işlemi yapmaktayız.

  • Alanında uzman ekibimizle öncüyüz.
  • Her aşamada kaliteyi ön planda tutuyoruz.
  • Zamanında ve verimli üretim süreçleriyle öne çıkıyoruz.
NEDEN BİZ ?

DENEYİMLERİMİZ

15 yılı aşkın CNC makinalar üzerinde tecrübemiz bulunmaktadır. Sektörün ileri gelen markaları altında yıllarca servis mühendisi olarak hizmet verdik. DMGMORI ve MORISEIKI makinaları üzerinde iyi tecrübemiz bulunmaktadır. DMGMORI makinalarına aktif olarak Türkiye çapında elektronik ve mekanik sorunlarınızda profesyonel servis hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra HELLER ve HULLERHILLE gibi alman markalarına da servis hizmeti vermekteyiz.

  • Sektördeki uzun soluklu deneyimimizle fark yaratıyoruz.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak hizmet veriyoruz.
  • En yeni teknolojilerle donatılmış tesislerimizle çalışıyoruz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Sormak istediğiniz bir şey var mı? Yazın, uzmanlarımız size cevap versin.